Nejlepší vodní dýmky na světe Vám nabízíme na vaše eventy, či do vašeho baru.

Shisha catering - vodni dymky - nase fotky

Nový revoluční design, nové materiály a technické inovace, to jsou nové luxusní dýmky Alien.

Naše vodní dýmky nabízí širší nabídku chutí a vychytávek! V první řadě hraje hlavní roli tabák, ten už ale neputuje do keramického kotle (korunky), ale do nových silikonových se skleněným dnem. Díky speciální konstrukci mísy korunek zůstává tabák déle vlhký a plně ponořený v melase což zajišťuje možnost lépe si vychutnat chuť a vůni vašeho tabáku a zabraňuje jeho připékání. Alobal? Ten už nepoužíváme. Na silikonové korunky používáme lotusy, které umožňuje regulaci tepla z rozžhavených uhlíků do korunky. Patentovaný Lotus zpříjemní každou chvíli s vodní dýmkou. Jakmile totiž do něj vložíte uhlíky, nemusíte se o ně více starat, stačí si jen pohrávat s otevíráním/zavíráním komor, přes které proudí vzduch. Tabák v korunce se nepřepaluje! Díky důmyslnému a do detailu propracovanému systému vydrží jedno nabití korunky mnohem déle. Na výrobu Lotusu byly použity nejkvalitnější materiály, běžně užívané při výrobních technologiích v leteckém či zdravotnickém průmyslu.

samsaris kaloud lotus glass korunka

Teď se dostáváme níže na skleněné tělo vodní dýmky. V nabídce máme hned několik modelů. Všecky modely se dají naaranžovat dle našeho zákazníka. Máte li zájem o ovocný koktejl s mátou? Nebo raději se budete dívat při kouření na rybičky? Vše je teď možné díky skleněné mu a dizajnovému tělu Alien, které jsou vybavené led světly, kde si zvolíte barvu podle nálady.

Alien Shisha je vhodná pro všechny společenské akce ať už narozeninové párty, nejrůznější večírky nebo pracovní konference.  Zkrátka mít ji u sebe sbližuje kolektiv, uvolňuje napětí  a zpříjemňuje celou akci o skvělý zážitek.
Při pronajmutí našich vodních dýmek Vám můžeme poskytnout naše profesionální Shisha sommeliery, kteří Vám budou po celou dobu akce k dispozici. Dále můžeme nabídnout celou škálu tabáku, uhlíky a přípravu koktejlů viz níže naše fotky.

koktely - by ShishaBOSS

Pro kluby Pro vaše eventy
Máte vlastní bar, či restauraci a měli by jste zájem si zakoupit, nebo pronajmout ) vodní dýmky? Máte firemní večírek, oslavu, nebo výročí firmy?
Zaškolíme Vás personál, dodáme tabáky, uhlíky a veškerý sortiment včetně příslušenství a menu. Zajistíme vše, od A do Z, aby se na vašem jednorázovém eventu všichni vzpomínali na exkluzivní vodní dýmky.
info@4Events.cz , 721 000 080 info@4Events.cz , 721 000 080

© 4Events 2015