O nás, reference

historie loga
null

 

4Events byla založena v červnu roce 2009. Mezi první akce, které spadali již pod 4Events bylo mistrovství české republiky škol v počítačových hrách a zorganizování velkého turnaji v PlayStationu pro společnost DATART.

V roce 2010 jsme uspořádali další ročník mateřské akce Off-Road Cup Praha ve Štěrboholech, kde se zúčastnilo přes 30 upravených závodních terénních vozů. V roce 2012 se trať celá zbourala a v létě 2012 chystáme postavit novou  vlastní terénní trať pro čtyřkolky, motorky a terénní auta, kde budeme pravidelně pořádat další série Off-Road Cup Praha.

Mezi další zajímavé projekty patřilo Pimp My House a Diamond House. 4 patrová vila s bazénem, saunou, stagí, několika pokoji a bary ve stylu amerických párty, kde jsme se inspirovali americkými světoznámými filmy.

Každým rokem se podílíme na pořádání pomaturitních afterpárty velkých a významných škol, desítky akcích ročně po celé republice a tradiční akcí Pálení čarodějnic, které pořádáme již od roku 2008. Tento rok nám pravidelně chodí přes 3000 pražských návštěvníků.

V roce 2011 naše produkce se rozšířila i do dalších velkých měst (Brno, Tábor, Teplice, Pardubice, Chomutov, Plzeň, Kladno, Kolín,..)

Dále jsme uspořádali vyhlídkové plavby parníkem po Praze, velké svozy exkluzivním PártyBusem, který je jediný kousek v Evropě.

Vybrané reportáže z akcí


© 4Events 2015